Виписка або виселення у порядку передбаченому ЖК,

Опубликовано Опубликовано в рубрике Жилищные споры
В моїй квартирі прописана мати, яка живе закордоном і не має змоги приїхати в Україну. Яким чином її можна виписати з квартири? Вона не заперечує. Є її заява про те, що вона просить її виписати з квартири. Куди необхідно звертатися і чим регулюється це питання? Дякую.

 

Виписка, тобто виселення провадиться у порядку передбаченому ЖК, а саме ст.157, членів сім’ї власника жилого будинку (квартири) може бути виселено у випадках, передбачених частиною першою статті 116 цього Кодексу. Виселення провадиться у судовому порядку без надання іншого жилого приміщення. Отож, передбачен судовий порядок виселення. Крім того, необхідні підстави для виселення: якщо члени сім*ї систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними. Отож, підстав для виселення і не має. Але в разі згоди матері, її виселять, але заяву слід посвідчити у встановленому порядку: нотаріально і визнати у нашому консульстві у державі в якій вона знаходиться.