Позовна заява від дружини про розірвання шлюбу

Опубликовано Опубликовано в рубрике Взыскание алиментов, Опека и попечительство, Развод и раздел имущества
Доброго дня! У друга є позовна заява від дружини про розірвання шлюбу, в них є неповнолітній син 3 роки. В заяві вона описує причину розірвання шлюбу як зловживання спиртними напоями, скандали і побої в нетверезому стані, і матеріальне незабезпечення сім»Ї. Вони вже більше двох місяців разом не проживають позивачка вказує що жодні відносини не підтримуються, але відповідач відносини та всі дзвінки щодо потреби коштів чи зустрічі виконував згідно її прохання, не відмовляючись від жодних своїх зобов2язань, як батька та чоловіка. також в заяві керується вона ст. 104, 105, 109, 110, 112 сімейного кодексу україни. а також в заяві вказується щоб залишити дитину проживати з нею. Суть запитання виникає в тому, як потрібно себе вести і що робити враховуючи те що всі звинувачення нічим не обгрунтовані і не підтверджені. щодо розірвання шлюбу відповідач не має жодних заперечень. І чи не обмежить суд відповідача в спілкуванні з дитиною. це одннен із найважливіши. На даний момент відповідач офіційно ніде не працює.
Лилия Алексеенко
02.12.2010

Стаття 112 Сімейного кодексу України визначає підстави для розірвання шлюбу за позовом одного з подружжя.

Так зазначається, що суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, дитини-інваліда та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Також слід зазначити, що суд розглядає справу в межах заявлених позовних вимог, тому питання про обмеження прав батька в спілкуванні за дитиною не будуть розглядатися, за це можете не турбуватися. Щодо неправомірних звинувачень, то на це не звертайте увагу, на суді спростуйте ці твердження. Можете надати суду характеристику за місцем проживання.